Žehnání rýží ve Feng Shui

www.imix-shop.cz

Obřady a rituály

RITUÁL ŽEHNÁNÍ RÝŽÍ (feng-šuej) aneb Jak vyhnat zlé duchy
Žehnání rýží se provádí po obvodu nemovitosti a energeticky povznáší celou nemovitost.Při správné aplikaci tento rituál očisťuje a mění energii všech třech říších:
1) Váš pozemek
2) Vašeho domu
3) Vás
Potřeby pro žehnání rýží:
Velkou mísu-třeba mísa na salát, Dva nebo více kg nevařené rýže(podle toho jak je nemovitost rozlehlá). Použijte rýži normální, nikoliv minutovou nebo instantní, asi čtvrtinu čajové lžičky rumělkové červeně, nově koupenou,neotevřenou láhev vysoce procentního alkoholuPříprava rýže:
1. Devětkrát odříkat mantru zklidnění srdce Gaté gaté,para gaté,para sam gaté,bódy svá
2. Naplńte velkou mísu do tří čtvrtin rýží
3. Přidejte do rýže rumělkovou červeń( rumělková červeň pomáhá posíli směs,aby odehnala z nemovitosti negativní duchy a síly.
4. Přidejte do směsi devět dílů alkoholu(můžete devětkrát naplnit uzávěr láhve nebo devětkrát do mísy trochu odlít-devět dílů nemusí být stejné.Při přilévání alkoholu recitujte mantru Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM

5. Smíchejte rýži,rumělkovou červeň a alkohol.Ženy používají prostředníček levé ruky,muži prostředníček pravé ruky.Při míchání rýže prostředníkem odříkejte Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM 108krát.

Rozhazování rýže:
Vezmětze svou mísu rýže a jděte ke vstupu do nemovitosti.Toto je zpravidla místo,kde je příjezdová cesta k nemovitosti. U vstupu do nemvoitosti vyhoďte tři hrsti rýže co nejvýše,vzhůru do vzduchu. Pokaždé když vyhodíte hrst rýže,odříkejte Šest čistých slov OM MA NI PAD ME HUM. Odhoďte tři hrsti rýže starnou,rovnoběžně se zemí. S každým hozením opět odříkejte šest čistých slov. Hoďte tři hrsti rýže přímo dolů k zemi ,opět s každým hozením odříkejte Šest čistých slov.

Postupujte po obvodu nemovitosti po nebo proti směru hodinových ručiček-podle své volby. Kdekoliv budete mít intuitivní pocit,že je to potřeba,zastavte a rýží požehnejte: 3x vzhůru,3x do stran,3x k zemi(vždy odříkat při každém hodu šest čistých slov).

Na cestě kolem pozemku můžete kdykoliv zastavit hodit tři hrsti rýže proti čelním dveřím domu. Dokončete žehnání hozením tří finálních hrstí rýže vzhůru do vzduchu a požádejte o pžehnání nebes. Závěrečným krokem jsou tři tajemství posílení:cvrnkněte devětkrát stranou prostředníčkem a prsteníkem a devětkrát opakujte Šest čistých slov.

Házení vzhůru-pozvedá a čistí energii. Házení stranou- rozptylije a zbavuje problémů a negativity. Házení dolů- sází nové energie pro růst.

Odhozenou rýži je nejlépe ponechat 24 hodin,ale pokud cítíte potřebu můžete ji během tohoto období z cest smést. Pokud žijete v činžovním domě,můžete provést žehnání rýží po obvodu exteriéru domu,anebo po obvodu exteriéru bytu.U této alternativy se doporučuje rýže ponechat 24 hodin,než rýži vysajete.

Tibetský velký mosazný zvonek s paličkou na Feng ShuiKřišťálový lotosový květ velký barevný Ba-gua/ Pa-kua zrcátko pro ochranu domovaKřišťálová kapka Feng Shui 5 cm- velká, čirá

MAGICKÝ OBŘAD NA OSLAVU SVÁTKU ČARODĚJNIC

Pokud budete chtít v tuto noc tvořit víc než jen posedět u ohně a zazpívat si, je třeba dodržet jisté zákonitosti. Především si vytvořit magický kruh, který vás bude chránit před negativními silami.

Ten první sestavte třeba z kamenů . Dovnitř kruhu si nejdříve připravíte všechno potřebné. Především oltář. To může být malý stoleček, nebo třeba kámen. Pro Beltain na něj můžete položit tmavozelený ubrus , svíce ve stejné barvě a třeba květiny. Připravíte si také symboly pro čtyři zemské živly. Misku s vodou, kámen jako symbol země , peříčko jako symbol vzduchu a svíčku pro oheň. Uprostřed kruhu rozdělejte oheň. Po této přípravě mohou všichni účastníci obřadu vstoupit do kruhu z východní strany. Jejich počet by měl být lichý. Pokud tomu tak není, můžete s sebou vzít zvíře, které bude váš počet doplňovat. Určená čarodějka nebo čaroděj pak kruh zevnitř obtáhne k tomu určenou hůlkou po směru hodinových ručiček a to zase tak, že začne a skončí na východě. Od této chvíle už nikdo z kruhu nesmí vystoupit až do ukončení obřadu. Po uzavření kruhu se postavte do středu a vyvolejte živly. Na východ zvolejte: volám vzduch, který přináší pohyb a poznání. Na jih : Volám oheň, jenž očišťuje a proměňuje. Na západ: Volám vodu, která přináší čistotu a odplavuje. A Na sever : volám zemi , jenž hojí a pohlcuje. Pomozte nám. Každému živlu položte jeho symbol na světovou stranu, která mu přísluší. Pak už záleží jen na vás, co se v kruhu bude odehrávat. Pro tuto příležitost doporučuji třeba mít na připravených lístečcích napsány své špatné vlastnosti, kterých byste se rádi zbavili. Při obřadu si je znovu přečtete, rozloučíte se s nimi a spolu s lístečky je spálíte v ohni. Zbavujete se starého, abyste udělali místo novému. Pak si můžete společně zazpívat, nebo zahrát nějakou hru, to už záleží jen na vás. Na závěr nezapomeňte stejným způsobem, jako jste živly přivolali , zase je odvolat. Začnete jen slovy propouštím… atd. Poděkujte jim na závěr za pomoc. Propusťte také pátý živel, a to světlo, neboli ducha, který byl s vámi přítomen. Pak můžete kruh opět otevřít, tentokrát proti směru hodinových ručiček. Potom je možné z něj vystoupit opět směrem na východ. K celému obřadu přistupujte zodpovědně, ale to neznamená, že u toho nemůže být spousta legrace.

Autor článku Kateřina  www.tetakaterina.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*